Lista odczytanych nazwisk z macew.
Dodane przez Karol dnia


• Chaim syn Dova - zm. 7/15/1861 ( 8 Av 5621 )


• Toyve syn Dova - zm. 6/29/1860 ( 9 Tamuz 5620 )


• Shabtai Yitzhak syn Simchy Avrahama Ha-Cohena - zm. 4/30/1883 ( 23 Nisan 5643)


• Aviezer syn Ari - zm. 3/3/1883 ( 24 Adar 5643 )


• Yakoov Dov syn Avrahama Shlomo - zm. 4/18/1905 (13 Nisan 5665)


• Liba córka Shmuela - zm. 6/23/1887 ( 13 Tamuz 5647 )


• Lipszyc Shmuel syn Eliahu - zm. 5/15/1920 ( 27 Ijar 5680 )


• Miriam - data ¶mierci nieczytelna


• Israel Merkel syn Yechiela ha-Cohena - zm. 11/10/1907 ( 4 Kislev 5668 )


• Rachel córka Fishela ha-Cohena - zm. 2/5/1854 ( 7 Szevat 5684 )


• Jehuda syn Avrahama - zm. 1/27/1886 ( 21 Szevat 5646 )


• ..... syn Yitzhaka - zm. 10/1/1878 ( 4 Tiszri 5639 )


• Chana córka Tzadoka - zm. w Elul 5634


• Pesach Eliyahu syn Simchy Avrahama ha-Cohen - zm. 12/22/1879 ( 7 Tevet 5640 )


• Arie syn Yitzhaka - zm. 6/11/1888 ( 2 Tamuz 5648 )


• inskrypcje nieczytelne - zm. 5620


• Josef syn Davida ha-Levi - zm. 1/26/1889 ( 24 Szevat 5649 )


• Shlomo Zalman syn Chaima - zm. 12/14/1883 ( 15 Kislev 5644 )


• Frumkin Lea żona Yaakova - zm. 9/21/1889 ( zm. 25 Elul 5649 )


• inskrypcje nieczytelne


• Kalonimos syn Yitzhaka - zm. 4/9/1849 ( w niedzielę 4 Tamuz 56.. )


• inskrypcje nieczytelne


• Shalom syn Merkela - zm. 1/10/1886 ( 4 Szevat 5644 )


• Shlomo Baruch syn Dova - zm. 4/12/1879 ( 3 dnia Pesach 5639 )


• Nachum syn Davida ha-Levi - zm. 6/7/1877 ( 26 Sivan 5637 )


• Dov syn Shmuel Tzvi - zm. w 5633 r.


• Bendit syn Meira - zm. 10/17/1865 ( 27 Tishri 5626 )


• Israel Lima syn Arie Josefa - zm. 12/24/1868 ( 10 Tevet 5629 )


• Kacynel Moshe syn Nachuma - zm. 12/12/1868 ( 28 Kislev 5629 )


• inskrypcje nieczytelne - zm. 5641


• Lea córka Avrahama - 5/3/1881 ( zm. 4 Adar 5641 )


• Chana coka Yechiel


• Tzvi Zeev syn Shlomo Zalmana - zm. 9/19/1888 ( 14 Tiszri 5649 )


• Yitzhak


• Ester córka Yitzhaka Ayzik - zm. 9/13/1877 ( 6 Tiszri 5638 )


• Baruch syn Arie - zm. Adar 5633


• Shmuel syn Avraham


• Tomkiewicz Aharon Avigdor syn Jakoova - zm. 7/16/1913 ( 11 Tamuz 5673), żył 72


• Berger Avraham Ajzyk syn Eliahu - zm. 11/13/1919 ( 20 Heszvan 5680 )


• Arie syn Szhmuela, zm. 7/27/1910 ( 20 Tamuz 5670 )


• Katinka Simcha syn Barucha Bendita zm. 6/29/1910 ( 22 Sivan 5670 )


• Shraga syn Aharona - zm. 6/6/1909 ( 17 Sivan 5669 )


• Lea córka Kalmana - zm. 10/25/1898 ( 9 Heszvan 5659 )


• Fruma Lea córka Yitzhaka Zeeva - zm. 11/23/1901 ( 12 Kislev 5662 )


• Itka córka Ashera Anshel - zm. 1/8/1896 ( 5626 Hodesz Tov )


• inskrypcje nieczytelne


• inskrypcje nieczytelne zm. 5669


• Necha córka Nisana - zm. 12/3/1897 ( 8 Kislev 5658 )


• Rachel córka Yitzhaka - zm. 8/10/1894 ( 8 Av 5654 )


• Frayda córka Nachmana - zm. 4/30/1897 ( 28 Nissan 5657 )


• inskrypcje nieczytelne


• Moshe Aharon syn Dova - zm. 9/3/1894 (2 Elul 5654 )


• Kac Chaim Isser syn Avrahama Aba ha-Cohena - zm. 9/9/1893 ( 28 Elul 5653 )


• Israel syn Natana Barucha - zm. 8/7/1893 ( 25 Av 5653 )


• inskrypcje nieczytelne zm. 5696


• Wapnicka Sara Dina córka Yony, żona Dawida Shlomo - zm. 10/26/1933 (6 Heszvan )


• Dołęgiewicz Chaia Sara córka Yitzhaka Dova - zm. 7/14/1934 ( 2 Av 5694 )


• Rodzina Adaszka, zamordowani przez Niemców w dn. 20 XI 1942 r



¬ródło:

Wirtualny Cmentarz. Baza danych zebranych z nagrobków cmentarzy żydowskich województwa mazowieckiego: http://cemetery.jewish.org.pl/list/c_29

Cmentarz żydowski w Wysokiem Mazowieckiem:http://www.kirkuty.xip.pl/wysokiemazowieckie.htm

The Remaining Tombstones at the Jewish Cemetery of Wysokie Mazowieckie:http://www.zchor.org/wysokie/restoration2.htm